Udostępnij

Jak pracujemy?

Czytaj dalej
Jak wygląda współpraca z Architektem? Cenimy Twoje oczekiwania. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania względem wnętrza oraz zaaranżować przestrzeń zgodnie z zasadami ergonomii.

1. Etap przedprojektowy

Przygotowujemy „moodboard’a” - schemat kolorystyczny, na którym przedstawimy wstępny zarys projektu. To proste zestawienie inspiracji wnętrzarskich, tworzone we współpracy z Inwestorem, pozwala w łatwy sposób określić oczekiwania Inwestora odnośnie stylu, kolorystyki oraz nastroju jaki chcemy uzyskać w projektowanym wnętrzu.

Nasze projekty dopasowujemy do budżetu jakim dysponujesz. Wszystkie materiały oraz meble zastosowane w projekcie spełnią Twoje oczekiwania jakościowe oraz finansowe.

2. Rozplanowanie wnętrza

Opracujemy do trzech układów funkcjonalnych, które przedstawiają rozplanowanie przestrzeni na rzucie 2D. Każdy układ jest dokładnie omawiany, pokazywane są jego zalety oraz wady.

3. Wizualizacje wnętrza

Przygotujemy wizualizacje wnętrza do wybranego układu funkcjonalnego - przedstawiamy do dwóch wariantów kolorystycznych. Na tym etapie dobieramy płytki, podłogi, wykończenia ścian oraz meble.

4. Finalizacja projektu

Wykonujemy dokumentację projektową dostosowaną do wybranego zakresu projektowego. Umawiamy spotkanie z Inwestorem oraz Podwykonawcą, podczas którego przekazujemy wszystkie informacje dotyczące projektu.

5. Wsparcie w realizacji

Nasi klienci otrzymują od nas kompletne oferty oraz wyceny na materiały wykończeniowe, meble na wymiar oraz usługi fachowców. Wszystko w korzystnych cenach. Pozwala to oszczędzić cenny czas oraz stres związany z remontem.

6. Nadzór nad projektem

Naszym klientom oferujemy nadzór nad projektem, podczas którego kontrolujemy i rozwiązujemy bieżące problemy, pojawiające się na budowie. Nadzór polega na współpracy z ekipą wykończeniową, współpracującą z naszym biurem, poprzez planowane wizyty na budowie. Usługa jest wyceniana indywidualnie.